O Nas  

    Firma REMPŁYT od kilkunastu lat zajmuje się produkcją ogrodzeń betonowych. Oferowane przez nas produkty nieprzerwanie cieszą się dużym zainteresowaniem, a pozytywne opinie usatysfakcjonowanych klientów motywują nas do dalszej działalności.

    Ogrodzenia betonowe są szybkie i łatwe w montażu, a jednocześnie dzięki swej trwałości jest to rozwiązanie długoletnie. Polecamy wykorzystanie naszych wyrobów do ogrodzenia prywatnych posesji, placów handlowych, przemysłowych, czy innych terenów inwestycyjnych, jak również do budowy równego rodzaju wiat i garaży.

    Gwarantujemy najwyższej jakości wyroby w konkurencyjnych cenach. W celu dostosowania naszych usług do potrzeb każdego klienta proponujemy także bezpieczny transport, doradztwo techniczne i profesjonalny montaż ogrodzenia. Duża różnorodność wzorów pozwala dowolnie konfigurować płyty. Ponadto można je malować farbami emulsyjnymi zewnętrznymi.

    Nauczeni wieloletnim doświadczeniem wykonujemy nasze produkty bardzo solidnie, z najlepszych jakościowo surowców (cement portlandzki 42.5 bez dodatków i kruszywo). Każdy element jest zbrojony drutem żebrowanym o śr. 5.5mm).

    Długość standardowego przęsła wynosi 205cm, w przypadku dekoracyjnego słupka 208cm. Dostępne są słupki na 2, 3, 4, 5, a nawet 6 płyt. W ofercie posiadamy także dekoracyjne daszki na słupki i murki.

    Na życzenia klienta zapewniamy transport, głównie na terenie województw: śląskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i małopolskiego. Koszty są związane z odległością oraz wielkością zamówienia. Po indywidualnej konsultacji (przy większym zamówieniu) możliwy jest dowóz na terenie całego kraju.

    Cenę montażu ustala się w zależności od rodzaju podłoża.

    Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.